Kontakt

Du kan komme i kontakt med Forenede Danske Elbilister på flere måder. E-mail, FaceBook, telefon eller sms. Skriv endelig til os hvor du har ris/ros eller gode ideer til os. Vi glæder os til at høre fra dig.

E-mail

Forenede Danske Elbilister kan kontaktes via almindelig e-mail. E-mail er bedst hvis beskeden er enten privat eller af en karakter hvor den helst ikke skal offentliggøres straks.

Adressen er: bestyrelsen@fdel.dk

Telefon og SMS

Du kan ringe eller sende sms'er til FDEL på nummer 93921499. Telefonen vil så vidt muligt blive taget af forskellige FDEL medlemmer indenfor normale kontortider. Er det uden for kontortid kan du lægge en telefonbesked, som der så vil blive taget action på. Telefon eller sms er bedst i situationer hvor det haster, eller hvor man ikke har mulighed for at sende en e-mail.

Ring til os: +45 9392 1499

Send os en SMS: +45 9392 1499  

FaceBook

På FaceBook har FDEL en gruppe med en masse aktivitet. Her har vi løbende forskellige emner til debat, og en masse gode indspark fra vore medlemmer. Gruppen er åben og kræver blot at man sender en medlemsansøgning på FaceBook. Kontakt til FDEL via FaceBook-gruppen er bedst at benytte, når der er tale om meddelelser som har en bred interesse blandt flere af vores medlemmer.  

https://www.facebook.com/groups/fdel.dk

Adresse

Astersvej 11
2700 Brønshøj
CVR nr.: 35175008

Bestyrelsen

Martin Messer Thomsen, (Formand)
Særligt ansvar for PR, marketing og presse kontakt
martin.messer@fdel.dk
Telefon: +45 2721 1338

Annette Munk Sørensen, (Næstformand)
annette.munk@fdel.dk
Telefon: +45 6043 4326

Anna Hilden
Særligt ansvar for politiske og øvrige samarbejdspartner
anna.hilden@fdel.dk

Jan Meier-Larsen
Særligt ansvar for events
jan.meier-larsen@fdel.dk

Hans Steffensen
Særligt ansvar for teknisk information
hans.steffensen@fdel.dk