Kontakt

Du kan komme i kontakt med Forenede Danske Elbilister på flere måder; E-mail, Facebook, telefon eller sms.
Skriv endelig til os. Vi hører gerne din ris/ros eller gode ideer.

E-mail

E-mail er bedst hvis beskeden er enten privat eller af en karakter, hvor den helst ikke skal offentliggøres straks.

Adressen er: bestyrelsen@fdel.dk eller sekretariatet@fdel.dk

Telefon og SMS

Du kan ringe eller sende sms'er til FDel på nummer 93921499. Telefonen vil så vidt muligt blive taget af forskellige FDel-medlemmer indenfor normale kontortider. Er det uden for kontortid kan du lægge en telefonbesked.

Telefon eller sms er bedst i situationer hvor det haster, eller hvor man ikke har mulighed for at sende en e-mail.

Ring til os: +45 9392 1499

Send os en SMS: +45 9392 1499  

FaceBook

På FDEL-gruppen ”fdel – åben” har vi løbende forskellige emner til debat, og en masse aktuelle og relevante indspark fra både medlemmer og ikke-medlemmer. Gruppen er åben for alle og kræver blot at man trykker ”følg".

Kontakt til FDEL via Facebook-gruppen er bedst at benytte, når der er tale om meddelelser, som har en bred interesse blandt vores medlemmer.

https://www.facebook.com/groups/fdel.dk

Adresse

Astersvej 11
2700 Brønshøj
CVR nr.: 35175008

Bestyrelsen

Anders Pihl Thorup, (Formand)
Særligt ansvar for PR, marketing
formand@fdel.dk

Anna Hilden
Særligt ansvar for politiske og øvrige samarbejdspartnere
anna.hilden@fdel.dk

Jan Meier-Larsen
Særligt ansvar for events
jan.meier-larsen@fdel.dk

Henrik Gottlieb
henrik.gottlieb@fdel.dk

Kim S. Andreasen
Kasserer
kasserer@fdel.dk

Presse

Martin Messer Thomsen
Særligt ansvar for pressekontakt
martin.messer@fdel.dk

Telefon: +45 27 21 13 38