Sekretariatet

Mail: sekretariatet@fdel.dk, telefon: + 45 9392 1499

Sekretariatet Øst: Sekretariatsleder Camilla Messer Thomsen – mail: cmt@fdel.dk

Sekretariatet Vest: Maria Perry Garbow – mpg@fdel.dk

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@fdel.dk

Se alle bestyrelsesmedlemmer her.

Forretningsudvalget

Mail: forretningsudvalget@fdel.dk

Forperson Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Bestyrelsesmedlem og kasserer Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Politikudvalget

Mail: politikudvalget@fdel.dk

Formand Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Bestyrelsesmedlem Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk, telefon: 2275 5250

Bestyrelsesmedlem Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Lars Jensen, mail: lars.jensen@fdel.dk

Presseudvalget

Mail: presseudvalget@fdel.dk

Formand Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Bestyrelsesmedlem Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk, telefon: 2275 5250

Arrangementsudvalget

Mail: arrangementsudvalget@fdel.dk

Formand Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374 – Silkeborg, Midtjylland

Anja Becher Andresen, mail: anjabecher.andresen@fdel.dk – Fyn og øerne

Maria Perry Garbow, mail: mariaperry.garbow@fdel.dk – Aarhus, Midtjylland

Nick Holme Kjeldsen, mail: nickholme.kjeldsen@fdel.dk – Sønderjylland

Camilla Messer Thomsen, mail: camilla.messer@fdel.dk, København, Sjælland og øerne

Redaktionen

For bloggen, nyhedsbrevet og magasinet GOGREEN

Mail: redaktionen@fdel.dk, telefon: 9392 1499

Bestyrelsesmedlem Lotte Mygind, mail: lotte.mygind@fdel.dk

Sekretariatet Vest, Maria Perry Garbow, mail: mpg@fdel.dk

Sekretariatet Øst, Camilla Messer Thomsen, mail: cmt@fdel.dk

Anja Becher Andresen, mail: anjabecher.andresen@fdel.dk

Mette Broager Lauritzen, mail: mette.lauritzen@fdel.dk

Annoncesalg til magasinet GOGREEN: nord advertising, Kenneth Frisk, mail: kf@nord-ad.dk, telefon 3697 0077

Annoncesalg til nyhedsbrevet: mail: sekretariatet@fdel.dk, telefon 9392 1499

Testudvalget

Mail: testudvalget@fdel.dk

Formand Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Bestyrelsesmedlem Pelle Harris Krog, mail: pelleharris.krog@fdel.dk

Kristoffer Bonde Pedersen, mail: kristofferbonde.pedersen@fdel.dk

Forretningsudvikling

Mail: forretningsudvikling@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Lars Jensen, mail: lars.jensen@fdel.dk

Forbrugerjura

Mail: jura@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Lokaludvalg Aarhus

Mail: aarhus@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Lotte Mygind, mail: lotte.mygind@fdel.dk

Henrik Sommer, mail: henrik.sommer@fdel.dk

Lokaludvalg Fyn

Mail: fyn@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Helle Ainsworth, mail: helle.ainsworth@fdel.dk

Lokaludvalg København

Mail: københavn@fdel.dk

Bestyrelsesmedlem Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk