Sekretariatet

Mail: sekretariatet@fdel.dk, telefon: + 45 9392 1499

Direktør Asser Mortensen – Mail: am@fdel.dk

Sekretær Maria Perry Garbow – Mail: mpg@fdel.dk

Bogholderiet: Bogholder Marianne Simonsen – Mail: Bogholderi@fdel.dk

Pressekontakter

Mail: presse@fdel.dk

Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk, telefon: 2275 5250

Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk, telefon: 2370 1870

Forbrugerjura

Hav dit medlemnummer klar.

Mail: jura@fdel.dk

Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk

Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Bestyrelsen

Mail: bestyrelsen@fdel.dk

Se alle bestyrelsesmedlemmer her.

Forretningsudvalget

Mail: fu@fdel.dk

Forperson Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Bestyrelsesmedlem og kasserer Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Politikudvalget

Mail: politik@fdel.dk

Forperson for udvalget: Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk, telefon: 2370 1870

Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk, telefon: 2275 5250

Morten Haagensen Elmose, mail: mhe@fdel.dk

Lokaludvalg Aarhus

Mail: aarhus@fdel.dk

Rasmus Foged, mail: rasmus.foged@fdel.dk

Lotte Mygind, mail: lotte.mygind@fdel.dk

Henrik Sommer, mail: henrik.sommer@fdel.dk

Lokaludvalg Fyn

Mail: fyn@fdel.dk

Helle Ainsworth, mail: helle.ainsworth@fdel.dk

Lokaludvalg København

Mail: københavn@fdel.dk

Mads Aarup, mail: mads.aarup@fdel.dk

GEVA – Global EV Alliance

Mail: geva@fdel.dk

Asser Mortensen, am@fdel.dk

Kommunikationsudvalget

Mail: kommunikation@fdel.dk

Forperson for udvalget: Simon Leed Krøs, mail: slk@fdel.dk

Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Hans Peter E. Andersen, hpea@fdel.dk

Anja Becher Andresen, aba@fdel.dk

Events

Mail: event@fdel.dk

Anja Becher Andresen, mail: aba@fdel.dk

Redaktionen

For bloggen, nyhedsbrevet og magasinet GOGREEN

Mail: redaktionen@fdel.dk, telefon: 9392 1499

Redaktør: Camilla Messer Thomsen, mail: cmt@fdel.dk

Skribent: Lotte Mygind, mail: lotte.mygind@fdel.dk

Skribent: Maria Perry Garbow, mail: mpg@fdel.dk

 

—-

Annoncesalg til magasinet GOGREEN: nord advertising, Kenneth Frisk, mail: kf@nord-ad.dk, telefon 3697 0077

Annoncesalg til nyhedsbrevet: mail: sekretariatet@fdel.dk, telefon 9392 1499

Biltest

Mail: test@fdel.dk

Christian Nolsøe Nielsen, mail: cnn@fdel.dk, telefon: 2059 8374

Pelle Harris Krog, mail: pelleharris.krog@fdel.dk

Kristoffer Bonde Pedersen, mail: kristofferbonde.pedersen@fdel.dk